27 Mart 2013 Çarşamba

Bi maharet, Bi satış...

Selam üzerine olsun ey okur...
Bugün tanıtımını yapacağım şeyler tamamen kâr amaçlı olup hep yapmayı istediğim fakat bendeki hiç olmayan esnaf ruhu yüzünden hep çekindiğim bişeydir. Öyle zor toplara çıkacak değilim, sadece ayıla bayıla, özene bezene, beğene beğene yaptığım şeylerden ikisinin, kimbilir sizin tarafınızdan da beğenilip ilgi görmek suretiyle ilk siparişim olabilme ihtimalini seviyorumdur :)

Çok mu çetrefilli cümleler kuruyorum ben yaa??

Neyse bunlardan ilki benim başlarda burun kıvırdığım bişeydi, fakat yapmaya başlayınca ve de evimde ne kadar şık durduğunu farkedince çok hoşuma gitti...

Ben kasım ayında evlendim sayın okur (kasım'da aşk başkadır muhabbetlerinizi duymazdan geliyorum öhöm) tabi çeyiz zerzevat eksik olmaz böyle seremonilerde.. Bu da benim çeyizimde olan bi parça (yani bi parça dediysem oda takımı adıyla geçiyomuş bu tarz şeyler)..

Tamamen boncuktan yapılmış olup, samimiyetimle söylüyorum bunu dokuyan çocuk kör oldu (bkz.gora)... Şakalar, şakalar ben aşırı cem yılmaz hayranıyımdır da :))

Efenime söyleyim nerde kalmıştık sayın okur, hah, parça diyordum. şudur kendisi:


Mobilyanın koyu olması üzerinde nasıl durduğunu anlamanıza yardımcı olmuştur umarım..

Gelgelelim konumuza, bunlardan isteyene istediği renk ve büyüklükte yapabilir, satabilir, yolumu bulabilirim :)) Bunun gibi şeylerle yol bulunmayacağını bilip şaka yaptığımı anladığınızı farzediyorum sayın okur.. Fiyatı için bana mail atın sayın okur, daha etik olacağı kanaatindeyim. İlginize alakanıza şimdiden teşekkürler :) Bu da bir diğer görseli:


İkinci ürünüm ise özellikle çocuklulara, çocuğa bayılanlara, bir çocuğa da ne hediye alınır diye düşünenlere gelsin. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin bir bere... Bunu eminim biryerlerde muhakkak görmüşsünüzdür diye düşünüyorum. Çünkü ben daha fazla bu çekici şeyin cazibesine dayanamadım ve bir tane yapıverdim. Daha fazla meraklandırmayım sizi foto şudur:
Oldukça yumuşak ipten örülmüş bu bere başı hiç sıkmıyo, zaten alt kısmı lastik olduğundan istediğiniz kadar genişliyo... Elimde de lif gibi durmuş gerçi ama gerçekten bere yahu :)

Bu tatlı bereye sahip olmak için ödemeniz gereken ücreti ise yine bana mail atarak öğrenebilirsiniz...

Sıradaki fotoğraflarda ise benim tatlı kızım Çiçek bana poz verdi :)))Annesinin kuzusu yaa :)) evimin manzarası eşliğinde de poz verdirmesem olmazdı :D

Durum budur sayın okur... Siz sevinin, ben kazanayım ;)) Haydin sağlıcakla...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder